Sol Fresh

Innovatiivne. Kvaliteetne. Keskkonnasõbralik.

Päikeseenergial töötava õhkkütte-ja ventilatsioonipaneeli eesmärk on vähendada hoonete küttekulusid ja parandada sisekliimat. Tegu on päikese-õhkküttekollektoritega, mis toetavad hoone ventilatsiooni, kui ilm on päiksepaisteline. Premium versioon töötab ka pilvise ilmaga. Tooted on mõeldud kuni 150 m2 suuruse hoone ventileerimiseks ja lisakütteks.

 

Sol Fresh seeria tootevalikus on Basic ja Premium tooted.

Sol Fresh Basic

Sol Fresh Basic tooted on ruumipõhised õhkküttekollektorid, mis on lokaalsed ja töötavad autonoomselt, elektrivõrku ühendamata. Lihtsate kontrolleritega seadmed töötavad päikeselise ilmaga ja hõreda pilvkattega. See lahendus sobib teile, kui soovite hoida ruumis õhuringlust, kasutades vaid päikeseenergiat, kuid te ei vaja ööpäeva- ja aastaringset ühtlast ventilatsiooni. Seadmed on hooldusvabad ja jooksvate kuludeta. Sobivad eri suuruses (40–100 m2) hoonete ventileerimiseks ja lisakütteks. Hea lahendus näiteks väiksematele eramajadele, suvilatele, korterelamutele, matkaautodele, garaažidele ja maamajadele.

Sol Fresh Premium

Sol Fresh Premium tooted on võrku ühendatavad lokaalsed ventilatsioonilahendused, mis kasutavad oma tööks maksimaalselt päikeseenergiat. Seadmed on varustatud integreeritud soojusvahetiga, mis tagab efektiivse ventilatsiooni pilvistel päevadel. Võrreldes Sol Fresh Basicuga on Premiumil kolm tööfunktsiooni – küte, jahutus ja ventilatsioon. Seade töötab ühe ruumi põhiselt, kust värske õhk jõuab teistesse ruumidesse loomuliku õhuliikumise teel. Lahendus sobib teile, kui soovite aastaringset ventilatsiooni ühe ruumi põhiselt. Lahendused sobivad kuni 150 m2 majale.