Meie eesmärk


Sol Navitas (Päikeseenergia lad.k) on 2009. aastal loodud ettevõte. Meie meeskonnal on pikaajaline erialane kogemus. Meie kätte saab usaldada lisaks kvaliteetsele tootmisele ka nõustamise, planeerimise ja paigaldamise. Toodet on testitud ka väheke karmimas Soome kliimas, kus paneelid töötavad senini autonoomselt edasi. Meie kolm põhitoodet SN50, SN70 ja SN80 on läbinud pika ja hoolika tootearenduse protsessi. Meie meeskond koosneb rahvusvahelise kogemusega pühendudnud maailmamuutjatest, kellele on käe ulatanud ka tugevad koostööpartnerid TTÜ-st, Tehnopolist ja Pakri Teadus-ja Tööstuspargist.

innovatsioon
kvaliteet
keskkond

Miks meie?
Inimesele
Me pakume looduslikku värsket õhku päikeseenergia abil eluruumidesse. Sisekliima on hoone üks põhilisi tegureid, kuna 70% oma ajast veedab inimene siseruumides. Niisiis on see väga tähtis, eriti magamise ajal. Õhk on meie tervise üks olulisemaid komponente ja see peab olema hea. Oleme valinud suuna taastuvenergiale õhkkütte ventilatsiooni seadme kaudu, mida saab täiustada lõputult, alustades passiivset õhkuringlusest ja lisades sinna päikeseenergial toimivaid tehnilisi elemente nagu temperatuuriga reguleeritav ventilaator, süsinikfiltrid õhupuhastamiseks, õhuniisuti, ionisaator, aroomid jne. Tänu värskele sisekliimale on inimesel parem enesetunne ja rõõmsam meel ning ta ei pea sõltuma suurtest korporatsioonidest, kes määravad hinna, vaid saab ise kontrollida oma tarbimist ja kulusid.

Perekonnale
Meie toode hoiab kulusid kokku, seega jääb rohkem raha iseendale ning perele. Tegelikult mõjutab sisekliima tervet perekonda. Näiteks astma üks põhjuseid on probleemne hingamiskeskkond. Kui aga terve perekond saab puhtama õhu ja keskkonna, on ka lapsed tervemad ning omakorda vanemad õnnelikumad. Kui lapsed on terved, on kogu perel ka väiksemad ravikulud. Meie toode säästab aega, sest et ei pea männioksalõhnalist õhuvärskendajat mööda maja pihustama, vaid õhk on jätkusuutlikult puhas ja värske.
Loodusele
Loodus tuleb inimestele ringiga tagasi - mida puhtam loodus, seda puhtam on meie keskkond ja seda parem elu on kogu ühiskonnas. Loodus võidab endale kasvukeskkonda juurde ning me ei paiska CO2 õhku ja energia saamiseks ei ole vaja kütta vihmametsasid.
Maailmale
Maailm saab vähem saastatud õhu, kuna meie kasutame oma tehnoloogias ainult olemasolevat päikeseenergiat, mis ei erita CO2 atmosfääri. Niisiis saab igaüks anda oma panuse kliimasoojenemise vastu. Meie tegevus hoiab keskkonna puhtama, looduse rohelisema ja loob värskema sisekliima, mis omakorda mõjutab inimeste tervist positiivses suunas. Lisaks aitame kaasa uute töökohtade loomisele, ka tootevalik suureneb pidevalt ja toimub järjepidev areng võimsuses ja efektiivsuses, mis on omakorda kasulik riigile ja pikemas perspektiivis ka maailmale.
Meile
Meie saame oma kliendid õnnelikuks teha, säästa keskkonda ja muuta ühiskonna mõttemaailma. Lisaks suurendame me inimeste teadlikkust rohelise energia kohta ja näitame, kuidas see Eestis toimib. Me naudime seda protsessi, kus tuleme uute ja paremate toodetega välja, loome inimestele parema hingamiskeskkonna, uued töökohad ning teeme inimesed õnnelikumaks.
Kontakt
MARGUS KULLERKUPP
TEGEVJUHT
JUHATUSE LIIGE
VEIKO PARTS
PAIGALDUS
JUHATUSE LIIGE
KONTORI AADRESS:
MÄEALUSE TEHNOPOL
MÄEALUSE 2/1, TALLINN
12618 HARJUMAA


TELEFON:

TOOTMISE AADRESS:
TORU
LIHULA VALD
90202 LÄÄNEMAA


TELEFON: